20 Nisan 2024
  • Antalya17°C

ANTALYA KORKUTELİLİLER DERNEĞİ BAŞKAN UYSAL’I AĞIRLADI

Antalya Korkutelililer Derneği, geleneksel tarhana çorbası ile kahvaltı etkinliklerine devam ederek, bu haftaki programlarına Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı konuk etti.

Antalya Korkutelililer Derneği Başkan Uysal’ı ağırladı

27 Şubat 2024 Salı 12:36

Antalya Korkutelililer Derneği

Başkan Uysal’ı ağırladı

Antalya Korkutelililer Derneği, geleneksel tarhana çorbası ile kahvaltı etkinliklerine devam ederek, bu haftaki programlarına Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı konuk etti. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra önceki dönem Korkuteli Belediye Başkanı Adnan Uğurlu, Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Antalya Otelciler Reklamcılar Camcılar Matbaacılar Odası Başkanı Özcan Sucu, Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin, Güreş Ağası Hamdi Sarıca, Toptancı Hal Müdürü Osman Yılmaz ve birçok üye de etkinliğe katıldı.

korkuteli3-001.jpg

Tarhana çorbası ile kahvaltı programında Dernek ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Adnan İmirgi, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'a yapılan faaliyetler, projeler ve derneğin sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgi sunarak, gelecek döneme ilişkin hedefleri paylaştı.

korkuteli2.jpg

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da katıldığı etkinlikte, Korkuteli ve köylerinden gelen vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Muratpaşa bölgesine dikkat çekti. Dernek yetkililerine teşekkür ederek, bir araya gelmenin önemine vurgu yaptı. Başkan Uysal, kahvaltı programında tarhana tenceresinin başına geçerek katılımcılara tarhana ikramında bulunarak, geleneksel lezzetin tadına ortak oldu.

korkuteli1.jpg

Ayrıca, Başkan Uysal etkinlikte, bugüne kadar gerçekleştirdikleri projelerin yanı sıra gelecek dönemde planladıkları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Dernek üyeleri ve diğer katılımcılarla samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlik, hem derneğin faaliyetlerine katkı sağlamak hem de yerel yönetimle vatandaşlar arasında iletişimi güçlendirmek adına önemli bir buluşma oldu.

korkuteli5.jpg

korkuteli6.jpg

korkuteli5-001.jpg

*İsa KAVLAK

Bu haber toplam 791 defa okunmuştur
Yorumlar