16 Temmuz 2020
  • Antalya23°C

KONYAALTI BELEDİYESİ'NDEN OKULLARA FİZİKİ DESTEK

KONYAALTI Belediyesi, öğretmen ve öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda ders işleyebilmeleri için bölgedeki okullara fiziki destekte bulunuyor.

Konyaaltı Belediyesi'nden Okullara Fiziki Destek

02 Eylül 2019 Pazartesi 16:08

KONYAALTI Belediyesi, öğretmen ve öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda ders işleyebilmeleri için bölgedeki okullara fiziki destekte bulunuyor. Okullarda peyzaj düzenlemesi, boya, bakım-onarım ve genel temizlik yapılıyor.

Konyaaltı Belediyesi Temizlik, Park Bahçeler ve Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, boya, bakım-onarım ve genel temizlik çalışması ile okulları yeni eğitim-öğretim yılına hazırlıyor. Son olarak Aşağıkaraman İlkokulu, Ortaokulu ve Konyaaltı İmam Hatip Ortaokulu'nda çalışma yürüten ekipler, sınıflarda pencereden sıraya, okul tahtasından masaya kadar ayrıntılı temizlik yapıyor. Okul bahçesinde banklar ve çocuk oyun grupları boyanıyor.

Okullarda fiziki koşulları daha iyi noktaya taşıyabilmek adına belediye olarak her türlü desteği verdiklerini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, 2019-2020 eğitim öğretim yılı içinde bölgedeki okullara desteklerini sürdürdüklerini belirtti. Çoğunlukla kırsal okullarda bu çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Başkan Esen, okullarda peyzaj düzenlemesinden boya-badana çalışmasına kadar birçok kalemde çalışma yürüttüklerini kaydetti. Okul yönetimi ve ailelerin bu çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade eden Semih Esen, şu ana kadar yaklaşık 15 okulda bakım, onarım ve temizlik çalışması yaptıklarını bildirdi.

Gelen talep üzerine bu çalışmalara aralıksız devam edeceklerini dile getiren Başkan Semih Esen, yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olması dileklerinde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 38677 defa okunmuştur
Yorumlar