12 Temmuz 2024
  • Antalya33°C

TÜRK OCAKLARI ANTALYA ŞUBESİ'NDE PROF. DR. CEMAL KURNAZ'IN "TÜRK OLMAK" SOHBETİ

Antalya'nın kültürel ve düşünsel platformlarından biri olan Türk Ocakları Antalya Şubesi, özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Etkinlik 8 Mart 2024 Cuma günü saat 19:30'da Türk Ocağı Burhanettin Onat Kültürevi'nde .

Türk Ocakları Antalya Şubesi'nde Prof. Dr. Cemal Kurnaz'ın "Türk Olmak" Sohbeti

05 Mart 2024 Salı 15:04

Türk Ocakları Antalya Şubesi'nde Prof. Dr. Cemal Kurnaz'ın "Türk Olmak" Sohbeti

Antalya'nın kültürel ve düşünsel platformlarından biri olan Türk Ocakları Antalya Şubesi, özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 8 Mart 2024 Cuma günü saat 19:30'da Türk Ocağı Burhanettin Onat Kültürevi'nde (Kepez Kültür Mah. 3821 Sokak) gerçekleşecek olan "Ocakbaşı Sohbetleri" kapsamında, Prof. Dr. Cemal Kurnaz dinleyicileriyle buluşacak.

turk-ocaklari.jpg

Prof. Dr. Cemal Kurnaz'ın başlığı "Türk Olmak" olan bu özel sohbetinde, Türklük ve Türk olmanın gerektirdiği konular ele alınacak. Türk Ocağı'nın amacı, bu tür etkinliklerle toplumun farklı kesimlerinden insanları bir araya getirerek, kültürel ve tarihî konularda bilgi paylaşımını teşvik etmektir.

Sohbet, Türk Ocağı Burhanettin Onat Kültürevi'nde gerçekleştirilecek ve herkesin katılımına açık olacak. Katılımcılar, Türklük ve Türk kültürü üzerine zenginleştirici bir söyleşiyle bir araya gelme fırsatı bulacaklar.

Bu özel etkinliğe katılmak isteyenler, 8 Mart Cuma günü akşam saat 19:30'da Türk Ocağı Burhanettin Onat Kültürevi'nde Prof. Dr. Cemal Kurnaz'ın "Türk Olmak" başlıklı sohbetine davet edildi.

*İsa KAVLAK

Bu haber toplam 3726 defa okunmuştur
Yorumlar